Horoskop numerologiczny 2020

Kiedy zaczyna się rok numerologiczny? Jego początek można określić datą 30 sierpnia. Z całą pewnością warto wiedzieć, jakie informacje posiada horoskop numerologiczny 2020.

Horoskop dla Jedynki


Jedynkę w tym roku czekają istotne zmiany natury emocjonalnej. Będzie to czas pełen różnorodności, zarówno w życiu prywatnym, jak i podczas pracy zawodowej. W pracy warto być otwartym na nowe wyzwania.

Horoskop dla Dwójki


Na Dwójkę czeka rok pełen spokoju. Będzie ona spełniona emocjonalnie, a także rozwiąże wszystkie istniejące konflikty. Rok zawodowy również będzie pełen spokoju oraz stabilizacji.

Horoskop dla Trójki


Ten rok będzie dla Trójki ciężki pod kątem emocjonalnym, ponieważ zahamowaniu ulegną jej relacje. Trójka skupi się na swoim rozwoju duchowym. Natomiast w życiu zawodowym i finansowym nie będzie większych problemów.

Horoskop dla Czwórki


Czwórka stanie się w tym roku bardziej otwarta i zaakceptuje siebie. Będzie budowała przyjazne relacje z innymi ludźmi. W sprawach zawodowych odczuje efekty wcześniej podjętych przez siebie działań.

Horoskop dla Piątki


Ten rok nie będzie łatwy dla Piątki, dlatego powinna ona hamować swoje emocje. Piątka w wyniku swojego indywidualizmu poczuje chęć zmian, zwłaszcza w życiu zawodowym.

Horoskop dla Szóstki


Szóstkę czeka rok bardzo radosny i szczęśliwy. Będzie się ona angażować w różnego rodzaju relacje, a może nawet się zakocha. W środowisku zawodowym Szóstka ma szansę wybić się w tym roku i pokazać swoje umiejętności.

Horoskop dla Siódemki


Nadchodzący rok będzie dla Siódemki bardzo stabilny, a nawet nudny. W życiu zawodowym również nadejdzie spokój. Ceniona będzie przede wszystkim praca o charakterze zespołowym.

Horoskop dla Ósemki


Ósemka w tym roku będzie bardzo szczęśliwa i radosna. Czeka ją przyjemne ocieplenie relacji. Na polu zawodowym będzie okazja do podejmowania nowych wyzwań, a także zwiększania poziomu zarobków.

Horoskop dla Dziewiątki


Numerologiczny horoskop partnerski dla Dziewiątki jest bardzo dobry. Czeka ją rok pełen spokoju oraz stabilizacji, a nawet możliwość poznania miłości swojego życia. Dziewiątkę będzie czekał ważny czas na drodze zawodowej. Warto wykorzystać nadchodzący rok do realizacji wszystkich swoich planów.


One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *